Na 5.Halloween regati je prepričljivo zmagal Daniel Cante (Jk Izola), najboljši slovenski jadralec, ki je vodil v vseh štirih regatah. Tako iz dneva v dan stopnjuje formo za naslednjo sezono, s ciljem doseči dober rezultat na naslednjem svetovnem prvenstvu.

Drugi je bil Madžar Nagy Bendegasz (BYC) ki je bil enkrat prvi in dvakrat drugi, tretji pa Italijan Alessio Castellan (CDVM) z dvema prvima in enim četrtim mestom.

V ženski konkurenci je slavila Hrvatica Lucija Škopac (CSC), druga je bila Italijanka Gaia Fabris (CDVM) in tretja Špela Hajdinjak (JK Burja).

Najboljši kadet je bil Hrvat Tim Fike (CSC), drugi je bil Italijan Luca Centazzo (TPK Sirena) in tretji Luka Zabukovec (JK Jadro).

Lucija Škopac in Gaia Fabris sta bili tudi prva in druga kadetinja, tretje mesto pa si je prijadrala Alja Petrič (JK Jadro).

Dobro so se izkazali tudi clani JK Pirat. Naš najboljši jadralec je bil spet Gašper Strahovnik, ki je zaključil na 23. mestu. Jakob Golubić je bil 29., Liza Levandovska 33., Ivan Vahrušev 35., Dan Belinger 40., Toni Benčič 48., Celestina Sabadin 66., Vid Magister 94., Noam Lusa Costamagna 117., Tai Simonovich 127., Žiga Cepak 151., Allegra Lusa Costamagna 161 in Teo Gerželj 164.


Vodja regatnega odbora, Vera Maraspin Čarman je bila vesela nad potekom regate: »Manjkalo je samo malo več vetra. Udeležba je bila pričakovana. Število udeležencev je primerljivo z udeležbo na Odprtem Državnem prvenstvu, ki smo ga organizirali pred enim mescem. Že razmišljamo kaj bi lahko drugo leto izboljšali. Želimo si da bi Halloween regata postala kriterijska. Ne glede na to pa preučujemo možnost, da bi jo premaknili iz tretjega v četrti teden oktobra in da bi postala tridnevna«.

Za nemoteno organizacijo regate je poskrbelo okoli petdeset članov JK Pirat in mnogi sponzorji ter ustanove brez katerih prireditev ne bi bila tako uspešna: Sailing Point, Sandiline, Mediterraen restaurant Majestic, Hoteli Bernardin, GCMG d.o.o. Rooster, Slovenska vojska in Gasilci - Piran.



Results OPT 

  
Scores take into account 1  discard 
 

NoSailnoNameScores1234
1SLO 211CANTE DANIEL, Male, 01-Jan-2004, JK IZOLA3,0(1)111
2HUN 918NAGY BENDEGAŞZ, Male, 01-Jan-2004, Balatonfuredi Yacht Club5,01(bfd)22
3ITA 8714CASTELLAN ALESSIO, Male, 01-Jan-2004, CDVM6,0114(6)
4CRO 1077LUCIJA ŠKOPAC, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO9,0(5)225
5ITA 7775FABRIS GAIA, Female, 01-Jan-2005, CDVM9,04(ocs)32
6AUT 2003LUKAS KAMMERER, Male, 01-Jan-2003, SYC11,02(29)18
7SLO 399SPELA HAJDINJAK, Female, 01-Jan-2002, YC Burja Izola12,0525(22)
8HUN 1331TAŁTH ATTILA, Male, 01-Jan-2004, SVE12,0345(13)
9SLO 187FRAS MARTIN, Male, 01-Jan-2004, JK IZOLA13,026(14)5
10AUT 1155SLIVON SEBASTIAN, Male, 01-Jan-2002, UYC14,0248(24)
11CRO 1150TIN FIKE, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO14,0(21)725
12CRO 1082EMANUEL SKOČIBUŠIČ, Male, 01-Jan-2002, CSC CLIVO15,0816(12)
13ITA 8340LUCA CENTAZZO, Male, 01-Jan-2006, TPK SIRENA15,05(25)37
14SLO 922ALJA PETRIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper16,064(29)6
15SLO 711LUKA ZABUKOVEC, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper17,033(16)11
16HUN 1JENEY MATE, Male, 01-Jan-2003, SVE18,0125(19)1
17AUT 1053FLORIAN KROMER, Male, 01-Jan-2004, KYCK18,0(12)5112
18CRO 1111BUBA PULEK, Male, 01-Jan-2002, CSC CLIVO18,0(18)297
19SLO 952KATJA FILIPIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper18,0(21)3123
20ITA 8338STEPHAN NJEMCEVIC, Male, 01-Jan-2004, TPK SIRENA18,0(19)1143
21HUN 1313DEMJEN OLIVER, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club18,0(12)666
22HUN 2005LEVENTE BORDA, Male, 01-Jan-200521,0777(16)
23SLO 64GAŠPER STRAHOVNIK, Male, 01-Jan-2002, J.K. Pirat Portoroz22,066(10)10
24CZE 681LUKAS WEHRENBERG, Male, 01-Jan-2002, YC Kladno22,06(16)88
25ITA 8384NICCOLO SANGERMANO, Male, 01-Jan-2003, SVBG23,0779(33)
26AUT 1205Yannik Hoger, Male, 01-Jan-2003, Sc-Ams24,0(25)1851
27ITA 8661CATTAI NINA, Female, 01-Jan-2003, CDVM27,0711(23)9
28SLO 228SEDMAK CATERINA, Female, 01-Jan-2003, JK IZOLA27,0109(32)8
29SLO 1002JAKOB GOLUBIČ, Male, 01-Jan-2004, J.K. Pirat Portoroz29,01114(17)4
30HUN 901LACKAŁ DAVID, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club29,0(30)1379
31AUT 1188ROMAN EGGER, Male, 01-Jan-2003, KYCK30,0108(13)12
32CRO 1116MAX GIDERA, Male, 01-Jan-2002, CSC CLIVO31,014314(17)
33SLO 1035LIZA LEVANDOSKA, Female, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz31,04(22)1017
34ITA 8853LORENZO CORETTI, Male, 01-Jan-2005, LNI Grado32,0919(22)4
35SLO 1005IVAN VAHRUŠEV, Male, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz32,011516(25)
36ITA 8386ANDREA NORDIO, Male, 01-Jan-2004, S.V. Barcola Grignano33,0426(ocs)3
37SLO 311ALENKA VALENČIČ, Female, 01-Jan-2005, JK BURJA33,01415(18)4
38AUT 1080SCHMIDT JOHANNA, Female, 01-Jan-2003, SCTWV34,0118(21)15
39SVK 577PETR HALA, Male, 01-Jan-2002, YC KLADNO35,010178(24)
40SLO 750DAN BELINGER, Male, 01-Jan-2004, J.K. Pirat Portoroz37,032311(dsq)
41ITA 7761JAN ZUPPIN, Male, 01-Jan-2003, TPK SIRENA38,017201(21)
42HUN 715ZOLNAI SAMU, Male, 01-Jan-2003, SVE39,0169(24)14
43AUT 195JOHANNA BA–CKL, Female, 01-Jan-2004, UYCWg40,020(21)317
44SVK 17MALINA ALEX ZDENEK, Male, 01-Jan-2002, YC Slovan Bratislava40,016(19)177
45CRO 1147ROKO STIPANOVIČ, Male, 01-Jan-2002, CSC CLIVO40,08(28)923
46ITA 7835DANIELA DERMAN, Female, 01-Jan-2003, SVBG40,0(15)141412
47AUT 955ROSA DONNER, Female, 01-Jan-2003, KYCK41,01517(18)9
48SLO 411TONI BENČIČ, Male, 01-Jan-2006, J.K. Pirat Portoroz42,017214(27)
49SLO 395BENJAMIN AGANOVIC, Male, 01-Jan-2005, YC Burja Izola43,017(18)1511
50AUT 1242LEOPOLD KARL, Male, 01-Jan-2002, UYCT45,092412(25)
51HUN 1310CHARRA CHIARA, Female, 01-Jan-2004, SVE46,01412(20)20
52ITA 8385LUCA DE\'VIDOVICH, Male, 01-Jan-2003, S.V.B.G.47,0(bfd)112115
53AUT 1178MARLENE RUDISCH, Female, 01-Jan-2005, ScTWV Achensee49,0823(29)18
54AUT 1255PAUL KROPFITSCH, Male, 01-Jan-2004, KYCK50,013(ocs)2314
55ITA 8778GERMANI MATTEO, Male, 01-Jan-2003, CDVM51,0(30)202110
56ITA 8722TUL SEBASTJAN, Male, 01-Jan-2004, CDVM51,0151224(31)
57ITA 8337PAMEGIANI LUCA, Male, 01-Jan-2003, CDVM51,013(34)2414
58CRO 1133AURORA PALKO, Female, 01-Jan-2005, J.K.Delfin-Pula51,0(bfd)161619
59HUN 711BORBAS BUDA, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club52,0(27)122713
60HUN 1304JENEY KRISTOF, Male, 01-Jan-2006, SVE52,01913(25)20
61HUN 706FODOR AKOS, Male, 01-Jan-2004, SVE52,0(20)181915
62ITA 7533FONTANESI SOPHIE, Female, 01-Jan-2004, CNCERVIA52,019(29)1716
63ITA 7803MATILDE PARLADORI, Female, 01-Jan-2004, SVBG53,0(32)101528
64ITA 7522MARKO SANCIN, Male, 01-Jan-2003, TPK SIRENA53,013(31)2218
65HUN 1311HEDER BARNA, Male, 01-Jan-2007, SVE54,01617(30)21
66SLO 93CELESTINA SABADIN, Female, 01-Jan-2003, J.K. Pirat Portoroz58,091633(dsq)
67AUT 1176LEA SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv58,022(33)1323
68HUN 707IZSAK SZABOLCS, Male, 01-Jan-2004, Kereked Vitorlas Klub58,0241420(26)
69HUN 714KIS-SZOLGYEMI LUCA, Female, 01-Jan-2004, Kereked Vitorlas Klub60,0(36)27726
70ITA 8308CARLO VERZEGNASSI, Male, 01-Jan-2007, SVBG60,0(bfd)381111
71ITA 8397VALLE LORENZO, Male, 01-Jan-2005, Lni Grado60,02324(37)13
72SLO 666JAKOB MUSA OLIVIERI, Male, 01-Jan-2004, JK OLIMPIC60,0212019(22)
73ITA 1GEIGER REBECCA, Female, 01-Jan-2006, CDVM61,0231028(ocs)
74ITA 6197PIETRO MIANI, Male, 01-Jan-2006, LNI GRADO63,022932(39)
75SLO 377MARK RODICA, Male, 01-Jan-2008, YC Burja Izola63,024(39)1029
76CRO 1078NORA ŠIJAN, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO65,02915(ocs)21
77ITA 7908BEATRICE SIGNORELLI, Female, 01-Jan-2005, SVBG66,0(bfd)23637
78SLO 631PETER KOPRIVEC, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC67,0182227(32)
79ITA 6588NOAH BARBIERO, Male, 01-Jan-2007, TPK SIRENA72,0(37)362016
80MLT 202MAXIMILIAN HEIDKAMP, Male, 01-Jan-2003, SCTWV72,031(36)2318
81ITA 8389ENRICO DEL GALLO, Male, 01-Jan-2006, SVBG73,027(40)2620
82AUT 1231LILLY SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv75,0358(40)32
83CZE 774Matej Kucera, Male, 01-Jan-2005, Tj Lanskroun - Jachting75,0(36)192531
84ITA 8285MATTIA BRUSSOLO, Male, 01-Jan-2003, Lega Navale Grado76,02631(34)19
85ITA 7710DAMIANO BALLARIN, Male, 01-Jan-2004, LNI sez. Grado76,0202828(36)
86ITA 7241BATTISTIN STEFANO, Male, 01-Jan-2007, CDVM77,025(40)2626
87ITA 8037IZTOK KALC, Male, 01-Jan-2006, TPK SIRENA78,0(38)322224
88SLO 688LANA KLUN, Female, 01-Jan-2004, JK OLIMPIC79,0(dsq)253123
89CZE 795FRANTISEK VITAK, Male, 01-Jan-2002, JK Plzen79,024(43)2530
90SLO 693MANUEL CREVATIN, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC80,0(42)321533
91SVK 1000KRIVOSUDSKY OLIVER, Male, 01-Jan-2005, YC Slovan Bratislava80,02322(37)35
92CRO 111MATEJ SKOČIBUŠIČ, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO80,0(28)252827
93ITA 8699BATTISTI FILIPPO, Male, 01-Jan-2004, CDVM82,0(bfd)dsq1310
94SLO 2112VID MAGISTER, Male, 01-Jan-2007, J.K. Pirat Portoroz84,0351336(dsq)
95CZE 776Tomas Polasek, Male, 01-Jan-2002, Tj Lanskroun - Jachting84,02726(42)31
96AUT 1164GEORG CUNOW, Male, 01-Jan-2004, YCBb85,02230(37)33
97SLO 944MAJ PETRIČ, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper85,026(38)2930
98SVK 500ALEXANDER MIŠKOV, Male, 01-Jan-2002, YC Limar85,0293026(35)
99CRO 1129EDO FIKE, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO88,0(bfd)10ocs19
100SLO 951VAL MARIO COLARICH, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper89,018(ocs)12ocs
101SLO 956SVEN PANGER, Male, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper89,028(40)3328
102SLO 678JERNEJ FLANDJA, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC90,0373518(38)
103SLO 948MAJ ŠIRCA, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper90,0(47)412722
104AUT 1024JONATHAN SCHWARZ, Male, 01-Jan-2004, YKA90,025(49)3134
105AUT 1150JAKOB ZNIDARIC, Male, 01-Jan-2003, NCA91,033(34)3325
106HUN 704KIS-SZOLGYEMI SOMA, Male, 01-Jan-2007, Kereked Vitorlas Klub91,03126(41)34
107ITA 7369VISNOVIC SOFIA, Female, 01-Jan-2007, CDVM93,0(45)213141
108SLO 111DANEI MARUŠIČ, Male, 01-Jan-2004, JK Jadro Koper93,03132(41)30
109ITA 8206MIJA ŠKERLAVAJ, Female, 01-Jan-2004, TPK SIRENA96,03230(38)34
110SLO 8209ALJANA BAJEC, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN97,04327(48)27
111SLO 81LANA VIDMAR, Female, 01-Jan-2004, JK Jadro Koper97,0342736(43)
112SLO 887SIMON VUK, Male, 01-Jan-2005, ŠD PIRAN99,0(43)383229
113SLO 91ERIK PAOLI, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper103,03333(38)37
114ITA 581ENRICO COSLOVICH, Male, 01-Jan-2008, CDVM105,0(47)433032
115NED 3290LILLY HOFMAN, Female, 01-Jan-2002, FAMED106,03215(dnf)dnf
116SLO 368VITA MAY, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA106,0(bfd)423529
117SLO 1001NOAM LUSA COSTAMAGNA, Male, 01-Jan-2007, J.K. Pirat Portoroz107,0402839(42)
118AUT 1004KATHARINA KROPFITSCH, Female, 01-Jan-2007, KYCK108,0283743(44)
119SLO 913TARIN PEČAR, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper108,0(41)413928
120SLO 375SARA DOMENIK, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola109,0342946(48)
121CZE 577JAN HALA, Male, 01-Jan-2005, YC Kladno109,0(39)353836
122ITA 12GEIGER TOMMASO, Male, 01-Jan-2009, CDVM111,0(42)344235
123ITA 7889LORENZA MIANI, Female, 01-Jan-2006, LNI GRADO112,02924(40)dne
124HUN 1324ILLANITZ SAMU, Male, 01-Jan-2005, Spartacus ve112,038(dnf)3440
125ITA 7707AXEL SMOTLAK, Male, 01-Jan-2007, TPK SIRENA114,040(50)3440
126SLO 511ANTON REJEC, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper114,0363939(46)
127SLO 1802TAI SIMONOVICH, Male, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz116,0373940(41)
128SLO 847DANTE DROŽINA, Male, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN117,04331(49)43
129SVK 18SZITAS ONDREJ, Male, 01-Jan-2004, JK Tatran Bratislava117,03937(43)41
130SLO 679NIKA BIONDIČ, Female, 01-Jan-2004, JK OLIMPIC118,044(46)3539
131SVK 12SARA HRUSKOVA, Female, 01-Jan-2004, YC Kladno119,03943(47)37
132SLO 846ANA PLANINŠIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN120,045(51)3639
133SLO 949ZALA VIDMAR, Female, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper120,03844(45)38
134SLO 999DAVID RATOŠA, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper122,033(45)4544
135SLO 849NIKA BAKIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN123,0(51)334446
136SLO 376PATRICK BUBNIČ DILICA, Male, 01-Jan-2006, JK BURJA IZOLA124,0414241(45)
137AUT 1271LISA RUDIGIER, Female, 01-Jan-2005, YKA125,03036(dnf)dnf
138SLO 168SVIT DUJMOVIČ ŠTERPIN, Male, 01-Jan-2006, JK PIRAT125,046(dnf)4336
139NED 3190LENNY HOFMAN, Male, 01-Jan-2007, FAMED128,03435(dnf)dnf
140SLO 875ROK KOVAČIČ, Male, 01-Jan-2007, ŠD PIRAN128,0(53)374645
141SLO 373ALESSIA BUBNIČ DILICA, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA IZOLA129,0(dnf)dnf3040
142SVK 986JAKUB ORŠULA, Male, 01-Jan-2002, YC Limar130,0484735(50)
143ITA 8257RUSSO BEATRICE, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE130,0(50)504238
144ITA 6224TOMALINO LIVIA, Female, 01-Jan-2004, SOC. NAUTICA LAGUNA131,04444(46)43
145ITA 5721GASPARDO MARIA ELISA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE132,046(48)4442
146SLO 912VALENTIN ŠTRAVS, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper133,02648(dnf)dnf
147AUT 870JAKOB SCHWARZ, Male, 01-Jan-2006, YKA133,03545(56)53
148SLO 3TIMOTEJ ADRIAN CERIN, Male, 01-Jan-2005, Jk Burja Izola133,044(47)4742
149ITA 8793REBECCHI FILIPPO, Male, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE138,0(dsq)494544
150SLO 918LIAM AL-DILAIMI, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper139,042(53)4849
151SLO 167ŽIGA CEPAK, Male, 01-Jan-2008, JK PIRAT140,04647(48)47
152SLO 669MATEJ BERTOK, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC141,04042(dnf)dnf
153SLO 684DARIJAN PRESKAR, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC141,04141(dnf)dnf
154SVK 541OLIVER BRESTOVSKY, Male, 01-Jan-2010, YC Limar142,0(bfd)465145
155SLO 984LUANA PRAPER, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper142,04945(54)48
156ITA 6467MAURI ENEA, Male, 01-Jan-2004, SOC. NAUTICA LAGUNA142,04946(50)47
157SLO 881JEAN MARIE DROŽINA, Male, 01-Jan-2008, ŠD PIRAN144,0(50)494748
158SLO 398AMELIE AGNELLO, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola145,048(54)5047
159ITA 7637ANNA COLONI, Female, 01-Jan-2008, SOC. NAUTICA LAGUNA146,047(55)5049
160ITA 2CHRISTIAN GIRANI, Male, 01-Jan-2008, CDVM147,0(bfd)524451
161SLO 59ALLEGRA LUSA COSTAMAGNA, Female, 01-Jan-2009, JK PIRAT147,0(54)484950
162SVK 13SIMONOVA KAROLINA SARAH, Female, 01-Jan-2004, YC Slovan Bratislava147,048(dnf)4950
163SLO 338ENYA AGNELLO, Female, 01-Jan-2006, YC Burja Izola148,04544(dnf)dnf
164CZE 223ANNA HALOVA, Female, 01-Jan-2009, LS KROMERIZ151,052(dnf)5346
165SLO 169TEO GERŽELJ, Male, 01-Jan-2007, JK PIRAT151,0(52)505249
166ITA 6997LUNARDIS NICOLO, Male, 01-Jan-2007, SOC. NAUTICA LAGUNA156,049(56)5552
167SVK 533STOLARIK LADISLAV, Male, 01-Jan-2006, YC Dynamo Energia158,055(dnf)5251
168ITA 5593GASPARDO MARIA VITORIA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE159,056(dnf)5152
169SLO 820ALEKSANDER BAJEC, Male, 01-Jan-2010, ŠD PIRAN161,05151(dnf)dnf
170HUN 1205LEVENTE BORDA, Male, 01-Jan-2005, SPARATACUS168,050(dnf)dnfdnf
171SLO 189SEDMAK ELISA, Female, 01-Jan-2005, JK IZOLA177,0(dnf)dnfdnfdnf
171SLO 396MARKO BALABAN, Male, 01-Jan-2009, YC Burja Izola177,0(dnf)dnfdnfdnf

 

 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: 
http://www.zw-scoring.nl

 Results OPT - / girls

  
Scores take into account 1  discard 
  

NoSailnoNameScores1234
1CRO 1077LUCIJA ŠKOPAC, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO9,0(5)225
2ITA 7775FABRIS GAIA, Female, 01-Jan-2005, CDVM9,04(ocs)32
3SLO 399SPELA HAJDINJAK, Female, 01-Jan-2002, YC Burja Izola12,0525(22)
4SLO 922ALJA PETRIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper16,064(29)6
5SLO 952KATJA FILIPIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper18,0(21)3123
6ITA 8661CATTAI NINA, Female, 01-Jan-2003, CDVM27,0711(23)9
7SLO 228SEDMAK CATERINA, Female, 01-Jan-2003, JK IZOLA27,0109(32)8
8SLO 1035LIZA LEVANDOSKA, Female, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz31,04(22)1017
9SLO 311ALENKA VALENČIČ, Female, 01-Jan-2005, JK BURJA33,01415(18)4
10AUT 1080SCHMIDT JOHANNA, Female, 01-Jan-2003, SCTWV34,0118(21)15
11AUT 195JOHANNA BA–CKL, Female, 01-Jan-2004, UYCWg40,020(21)317
12ITA 7835DANIELA DERMAN, Female, 01-Jan-2003, SVBG40,0(15)141412
13AUT 955ROSA DONNER, Female, 01-Jan-2003, KYCK41,01517(18)9
14HUN 1310CHARRA CHIARA, Female, 01-Jan-2004, SVE46,01412(20)20
15AUT 1178MARLENE RUDISCH, Female, 01-Jan-2005, ScTWV Achensee49,0823(29)18
16CRO 1133AURORA PALKO, Female, 01-Jan-2005, J.K.Delfin-Pula51,0(bfd)161619
17ITA 7533FONTANESI SOPHIE, Female, 01-Jan-2004, CNCERVIA52,019(29)1716
18ITA 7803MATILDE PARLADORI, Female, 01-Jan-2004, SVBG53,0(32)101528
19SLO 93CELESTINA SABADIN, Female, 01-Jan-2003, J.K. Pirat Portoroz58,091633(dsq)
20AUT 1176LEA SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv58,022(33)1323
21HUN 714KIS-SZOLGYEMI LUCA, Female, 01-Jan-2004, Kereked Vitorlas Klub60,0(36)27726
22ITA 1GEIGER REBECCA, Female, 01-Jan-2006, CDVM61,0231028(ocs)
23CRO 1078NORA ŠIJAN, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO65,02915(ocs)21
24ITA 7908BEATRICE SIGNORELLI, Female, 01-Jan-2005, SVBG66,0(bfd)23637
25AUT 1231LILLY SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv75,0358(40)32
26SLO 688LANA KLUN, Female, 01-Jan-2004, JK OLIMPIC79,0(dsq)253123
27ITA 7369VISNOVIC SOFIA, Female, 01-Jan-2007, CDVM93,0(45)213141
28ITA 8206MIJA ŠKERLAVAJ, Female, 01-Jan-2004, TPK SIRENA96,03230(38)34
29SLO 8209ALJANA BAJEC, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN97,04327(48)27
30SLO 81LANA VIDMAR, Female, 01-Jan-2004, JK Jadro Koper97,0342736(43)
31NED 3290LILLY HOFMAN, Female, 01-Jan-2002, FAMED106,03215(dnf)dnf
32SLO 368VITA MAY, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA106,0(bfd)423529
33AUT 1004KATHARINA KROPFITSCH, Female, 01-Jan-2007, KYCK108,0283743(44)
34SLO 913TARIN PEČAR, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper108,0(41)413928
35SLO 375SARA DOMENIK, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola109,0342946(48)
36ITA 7889LORENZA MIANI, Female, 01-Jan-2006, LNI GRADO112,02924(40)dne
37SLO 679NIKA BIONDIČ, Female, 01-Jan-2004, JK OLIMPIC118,044(46)3539
38SVK 12SARA HRUSKOVA, Female, 01-Jan-2004, YC Kladno119,03943(47)37
39SLO 846ANA PLANINŠIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN120,045(51)3639
40SLO 949ZALA VIDMAR, Female, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper120,03844(45)38
41SLO 849NIKA BAKIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN123,0(51)334446
42AUT 1271LISA RUDIGIER, Female, 01-Jan-2005, YKA125,03036(dnf)dnf
43SLO 373ALESSIA BUBNIČ DILICA, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA IZOLA129,0(dnf)dnf3040
44ITA 8257RUSSO BEATRICE, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE130,0(50)504238
45ITA 6224TOMALINO LIVIA, Female, 01-Jan-2004, SOC. NAUTICA LAGUNA131,04444(46)43
46ITA 5721GASPARDO MARIA ELISA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE132,046(48)4442
47SLO 984LUANA PRAPER, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper142,04945(54)48
48SLO 398AMELIE AGNELLO, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola145,048(54)5047
49ITA 7637ANNA COLONI, Female, 01-Jan-2008, SOC. NAUTICA LAGUNA146,047(55)5049
50SLO 59ALLEGRA LUSA COSTAMAGNA, Female, 01-Jan-2009, JK PIRAT147,0(54)484950
51SVK 13SIMONOVA KAROLINA SARAH, Female, 01-Jan-2004, YC Slovan Bratislava147,048(dnf)4950
52SLO 338ENYA AGNELLO, Female, 01-Jan-2006, YC Burja Izola148,04544(dnf)dnf
53CZE 223ANNA HALOVA, Female, 01-Jan-2009, LS KROMERIZ151,052(dnf)5346
54ITA 5593GASPARDO MARIA VITORIA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE159,056(dnf)5152
55SLO 189SEDMAK ELISA, Female, 01-Jan-2005, JK IZOLA177,0(dnf)dnfdnfdnf

  

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Results OPT - / cadets boys

  
Scores take into account 1  discard 
 

NoSailnoNameScores1234
1CRO 1150TIN FIKE, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO14,0(21)725
2ITA 8340LUCA CENTAZZO, Male, 01-Jan-2006, TPK SIRENA15,05(25)37
3SLO 711LUKA ZABUKOVEC, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper17,033(16)11
4HUN 1313DEMJEN OLIVER, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club18,0(12)666
5HUN 2005LEVENTE BORDA, Male, 01-Jan-200521,0777(16)
6HUN 901LACKAŁ DAVID, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club29,0(30)1379
7ITA 8853LORENZO CORETTI, Male, 01-Jan-2005, LNI Grado32,0919(22)4
8SLO 1005IVAN VAHRUŠEV, Male, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz32,011516(25)
9SLO 411TONI BENČIČ, Male, 01-Jan-2006, J.K. Pirat Portoroz42,017214(27)
10SLO 395BENJAMIN AGANOVIC, Male, 01-Jan-2005, YC Burja Izola43,017(18)1511
11HUN 711BORBAS BUDA, Male, 01-Jan-2005, Balatonfuredi Yacht Club52,0(27)122713
12HUN 1304JENEY KRISTOF, Male, 01-Jan-2006, SVE52,01913(25)20
13HUN 1311HEDER BARNA, Male, 01-Jan-2007, SVE54,01617(30)21
14ITA 8308CARLO VERZEGNASSI, Male, 01-Jan-2007, SVBG60,0(bfd)381111
15ITA 8397VALLE LORENZO, Male, 01-Jan-2005, Lni Grado60,02324(37)13
16ITA 6197PIETRO MIANI, Male, 01-Jan-2006, LNI GRADO63,022932(39)
17SLO 377MARK RODICA, Male, 01-Jan-2008, YC Burja Izola63,024(39)1029
18SLO 631PETER KOPRIVEC, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC67,0182227(32)
19ITA 6588NOAH BARBIERO, Male, 01-Jan-2007, TPK SIRENA72,0(37)362016
20ITA 8389ENRICO DEL GALLO, Male, 01-Jan-2006, SVBG73,027(40)2620
21CZE 774Matej Kucera, Male, 01-Jan-2005, Tj Lanskroun - Jachting75,0(36)192531
22ITA 7241BATTISTIN STEFANO, Male, 01-Jan-2007, CDVM77,025(40)2626
23ITA 8037IZTOK KALC, Male, 01-Jan-2006, TPK SIRENA78,0(38)322224
24SLO 693MANUEL CREVATIN, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC80,0(42)321533
25SVK 1000KRIVOSUDSKY OLIVER, Male, 01-Jan-2005, YC Slovan Bratislava80,02322(37)35
26CRO 111MATEJ SKOČIBUŠIČ, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO80,0(28)252827
27SLO 2112VID MAGISTER, Male, 01-Jan-2007, J.K. Pirat Portoroz84,0351336(dsq)
28SLO 944MAJ PETRIČ, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper85,026(38)2930
29CRO 1129EDO FIKE, Male, 01-Jan-2006, CSC CLIVO88,0(bfd)10ocs19
30SLO 951VAL MARIO COLARICH, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper89,018(ocs)12ocs
31SLO 956SVEN PANGER, Male, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper89,028(40)3328
32SLO 678JERNEJ FLANDJA, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC90,0373518(38)
33SLO 948MAJ ŠIRCA, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper90,0(47)412722
34HUN 704KIS-SZOLGYEMI SOMA, Male, 01-Jan-2007, Kereked Vitorlas Klub91,03126(41)34
35SLO 887SIMON VUK, Male, 01-Jan-2005, ŠD PIRAN99,0(43)383229
36SLO 91ERIK PAOLI, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper103,03333(38)37
37ITA 581ENRICO COSLOVICH, Male, 01-Jan-2008, CDVM105,0(47)433032
38SLO 1001NOAM LUSA COSTAMAGNA, Male, 01-Jan-2007, J.K. Pirat Portoroz107,0402839(42)
39CZE 577JAN HALA, Male, 01-Jan-2005, YC Kladno109,0(39)353836
40ITA 12GEIGER TOMMASO, Male, 01-Jan-2009, CDVM111,0(42)344235
41HUN 1324ILLANITZ SAMU, Male, 01-Jan-2005, Spartacus ve112,038(dnf)3440
42ITA 7707AXEL SMOTLAK, Male, 01-Jan-2007, TPK SIRENA114,040(50)3440
43SLO 511ANTON REJEC, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper114,0363939(46)
44SLO 1802TAI SIMONOVICH, Male, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz116,0373940(41)
45SLO 847DANTE DROŽINA, Male, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN117,04331(49)43
46SLO 999DAVID RATOŠA, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper122,033(45)4544
47SLO 376PATRICK BUBNIČ DILICA, Male, 01-Jan-2006, JK BURJA IZOLA124,0414241(45)
48SLO 168SVIT DUJMOVIČ ŠTERPIN, Male, 01-Jan-2006, JK PIRAT125,046(dnf)4336
49NED 3190LENNY HOFMAN, Male, 01-Jan-2007, FAMED128,03435(dnf)dnf
50SLO 875ROK KOVAČIČ, Male, 01-Jan-2007, ŠD PIRAN128,0(53)374645
51SLO 912VALENTIN ŠTRAVS, Male, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper133,02648(dnf)dnf
52AUT 870JAKOB SCHWARZ, Male, 01-Jan-2006, YKA133,03545(56)53
53SLO 3TIMOTEJ ADRIAN CERIN, Male, 01-Jan-2005, Jk Burja Izola133,044(47)4742
54ITA 8793REBECCHI FILIPPO, Male, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE138,0(dsq)494544
55SLO 918LIAM AL-DILAIMI, Male, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper139,042(53)4849
56SLO 167ŽIGA CEPAK, Male, 01-Jan-2008, JK PIRAT140,04647(48)47
57SLO 669MATEJ BERTOK, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC141,04042(dnf)dnf
58SLO 684DARIJAN PRESKAR, Male, 01-Jan-2005, JK OLIMPIC141,04141(dnf)dnf
59SVK 541OLIVER BRESTOVSKY, Male, 01-Jan-2010, YC Limar142,0(bfd)465145
60SLO 881JEAN MARIE DROŽINA, Male, 01-Jan-2008, ŠD PIRAN144,0(50)494748
61ITA 2CHRISTIAN GIRANI, Male, 01-Jan-2008, CDVM147,0(bfd)524451
62SLO 169TEO GERŽELJ, Male, 01-Jan-2007, JK PIRAT151,0(52)505249
63ITA 6997LUNARDIS NICOLO, Male, 01-Jan-2007, SOC. NAUTICA LAGUNA156,049(56)5552
64SVK 533STOLARIK LADISLAV, Male, 01-Jan-2006, YC Dynamo Energia158,055(dnf)5251
65SLO 820ALEKSANDER BAJEC, Male, 01-Jan-2010, ŠD PIRAN161,05151(dnf)dnf
66HUN 1205LEVENTE BORDA, Male, 01-Jan-2005, SPARATACUS168,050(dnf)dnfdnf
67SLO 396MARKO BALABAN, Male, 01-Jan-2009, YC Burja Izola177,0(dnf)dnfdnfdnf

 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: 
http://www.zw-scoring.nl 

 

Results OPT - / cadets girls

  
Scores take into account 1  discard 
 

NoSailnoNameScores1234
1CRO 1077LUCIJA ŠKOPAC, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO9,0(5)225
2ITA 7775FABRIS GAIA, Female, 01-Jan-2005, CDVM9,04(ocs)32
3SLO 922ALJA PETRIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper16,064(29)6
4SLO 952KATJA FILIPIČ, Female, 01-Jan-2005, JK Jadro Koper18,0(21)3123
5SLO 1035LIZA LEVANDOSKA, Female, 01-Jan-2005, J.K. Pirat Portoroz31,04(22)1017
6SLO 311ALENKA VALENČIČ, Female, 01-Jan-2005, JK BURJA33,01415(18)4
7AUT 1178MARLENE RUDISCH, Female, 01-Jan-2005, ScTWV Achensee49,0823(29)18
8CRO 1133AURORA PALKO, Female, 01-Jan-2005, J.K.Delfin-Pula51,0(bfd)161619
9AUT 1176LEA SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv58,022(33)1323
10ITA 1GEIGER REBECCA, Female, 01-Jan-2006, CDVM61,0231028(ocs)
11CRO 1078NORA ŠIJAN, Female, 01-Jan-2006, CSC CLIVO65,02915(ocs)21
12ITA 7908BEATRICE SIGNORELLI, Female, 01-Jan-2005, SVBG66,0(bfd)23637
13AUT 1231LILLY SCHRANZHOFER, Female, 01-Jan-2005, Sctwv75,0358(40)32
14ITA 7369VISNOVIC SOFIA, Female, 01-Jan-2007, CDVM93,0(45)213141
15SLO 8209ALJANA BAJEC, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN97,04327(48)27
16SLO 368VITA MAY, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA106,0(bfd)423529
17AUT 1004KATHARINA KROPFITSCH, Female, 01-Jan-2007, KYCK108,0283743(44)
18SLO 913TARIN PEČAR, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper108,0(41)413928
19SLO 375SARA DOMENIK, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola109,0342946(48)
20ITA 7889LORENZA MIANI, Female, 01-Jan-2006, LNI GRADO112,02924(40)dne
21SLO 846ANA PLANINŠIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN120,045(51)3639
22SLO 949ZALA VIDMAR, Female, 01-Jan-2007, JK Jadro Koper120,03844(45)38
23SLO 849NIKA BAKIČ, Female, 01-Jan-2006, ŠD PIRAN123,0(51)334446
24AUT 1271LISA RUDIGIER, Female, 01-Jan-2005, YKA125,03036(dnf)dnf
25SLO 373ALESSIA BUBNIČ DILICA, Female, 01-Jan-2006, JK BURJA IZOLA129,0(dnf)dnf3040
26ITA 8257RUSSO BEATRICE, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE130,0(50)504238
27ITA 5721GASPARDO MARIA ELISA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE132,046(48)4442
28SLO 984LUANA PRAPER, Female, 01-Jan-2006, JK Jadro Koper142,04945(54)48
29SLO 398AMELIE AGNELLO, Female, 01-Jan-2007, YC Burja Izola145,048(54)5047
30ITA 7637ANNA COLONI, Female, 01-Jan-2008, SOC. NAUTICA LAGUNA146,047(55)5049
31SLO 59ALLEGRA LUSA COSTAMAGNA, Female, 01-Jan-2009, JK PIRAT147,0(54)484950
32SLO 338ENYA AGNELLO, Female, 01-Jan-2006, YC Burja Izola148,04544(dnf)dnf
33CZE 223ANNA HALOVA, Female, 01-Jan-2009, LS KROMERIZ151,052(dnf)5346
34ITA 5593GASPARDO MARIA VITORIA, Female, 01-Jan-2006, LNI TRIESTE159,056(dnf)5152
35SLO 189SEDMAK ELISA, Female, 01-Jan-2005, JK IZOLA177,0(dnf)dnfdnfdnf

 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: 
http://www.zw-scoring.nl